Pakalpojumi

Gadu gaitā esam izveidoši vairāku pakalpojumu klāstu. Šos pakalpojumus nodrošina jomas labākie speciālisti, kuriem ir ilggadēja pieredze.

Apmācības

Piedāvājam apmācības kultūras jomas un citu jomu darbiniekiem, kurās nodrošinām gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai apgūtu saskarsmes prasmes ar cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti - redzes, dzirdes, kustību un garīga rakstura traucējumiem. Šīs mācības ir aktuālas ikvienam, kurš savā ikdienas darbā saskaras ar cilvēkiem. Mācības paplašina redzes loku, veicina izpratni, empātiju un atvieglo no reizēm mulsinošās situācijām. Tās ceļ darbinieku kvalifikāciju un palīdz uzlabojot pakalpojumu kvalitāti gan pašiem darbiniekiem, gan cilvēkiem ar invaliditāti. Ja vēlaties saņemt īpaši Jums izstrādātu piedāvājumu ar tieši Jūsu institūcijas vajadzībām pielāgotu programmu, lūdzu, rakstiet uz colorize.nvo@gmail.com vai sazinieties kontaktos norādītajos veidos.

Vides pieejamības konsultācijas

Īpaši specializējamies vides pieejamībā kultūras un mākslas notikumos. Varam palīdzēt jau sākot ar idejas stadiju un konsultēt par vides pieejamības nepieciešamībām dažādām mērķa grupām, izmantojot universālā dizaina pamatprincipus. Konsultējam par pasākumu, izrāžu, izstāžu pieejamību, loģistiku cilvēkiem ar dažāda veida ierobežojumiem. Vislabāk, ja sadarbība noris visos posmos un ir regulāra, jo vides pieejamība slēpjas niansēs, kuras vislabāk pārzina tieši eksperti, kuriem pašiem ir invaliditāte. Un tieši tādi ir mūsu komandā. Sazinities ar mums, lai pieteiktu savu konsultāciju!

Mākslas terapija

COLORIZE var nodrošināt mākslas terapijas nodarbības ar dažādiem mērķiem un dažādās vidēs - bērnu nometnēs, muzejos, mākslas izstādēs, pansionātos u.c. Mākslai patiešām nav ierobežojumu. Piedāvājam tieši padziļinātu skatījumu uz mākslu, caur kuru var apgūt dažādas tēmas, izmantojot mākslas terapijas metodes. Droši sazinities ar mums un par visu vienosimies!

Izglītības programmas

Mums ir ilggadēja pieredze neformālajā izglītībā un to mācību programmu dizaina veidošanā. Varam palīdzēt izveidot izglītības saturu un programmas mākslas izstādēs vai neformālās izglītības projektos. Mūsu superspēja - padarīt šīs programmas iekļaujošas cilvēkiem ar dažādām spējām un uztverēm. Mēs varam arī nodrošināt mācību vadītājus no dažādām jomām.